Transport lotniczy – od wielu lat oferujemy swoim klientom  . To coraz częściej wybierana usługa, pozwalająca na profesjonalne przetransportowanie ładunków bez problemu i w krótkim czasie.

Transport lotniczy korzystając z pomocy agentów oraz firm z którymi współpracuje, gwarantuje klientom możliwość transportu przesyłek na terenie całego świata, dbając przy tym o nadzór nad całym łańcuchem logistycznym.

Dzięki temu adresat otrzymuje towar dosłownie w kilka dni i zaraz po tym może wykorzystać go we własnym zakresie.transport lotniczy

Profesjonalne urządzenia przeznaczone do monitorowania transportu pozwalają przede wszystkim na zlokalizowanie towarów w danej chwili, dbając o to aby dotarły bez problemów i na czas. W ten sposób również klient wie co dzieje się z jego transportem, co zapewnia mu wygodę i spokój. Transport lotniczy dostosowuje się do wszelkich norm spedycyjnych, dbając w ten sposób o zadowolenie klienta i jego interesy. Atrakcyjne ceny przy tak odległym i profesjonalnym transporcie to ogromna zaleta.

kontakt do nas

+ 48 58 621 57 75

[email protected]

+48 663 756 445

Pon - Pią: 08:00 - 17:00

Robotnicza 8 , 81-180 Gdynia